Новости проекта
Мобильное приложение Schools.by
С Новым годом!

План работы ДУА “Пярэжырская сярэдняя школа імя А.Е. Гурыновіча” на вясновых канікулах (29.03.2021 – 03.04.2021) на 2020/2021 навучальны год

Дата: 22 марта 2021 в 12:51

План работы

на вясновых канікулах (29.03.2021 – 03.04.2021)

ДУА “Пярэжырская сярэдняя школа імя А.Е. Гурыновіча”

на 2020/2021 навучальны год

Дата

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Адказны

29.03

(панядзелак)

Віктарына “Птушкі, якія яны”

10.00 – 11.00

3

Зубарава Л.У.

Творчая майстэрня “Прылет птушак”

10.00 – 11.00

4

Мароцкая Л.А.

Лінгвістычная гульня “Сям’я”

10.00 – 11.00

7

Аліфяровіч В.А.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.00

1

Асрян К.С.

Конкурс кемлівых “Падарожжа па планеце загадак”

11.00 – 12.00

1

Нехвядовіч В.А.

Інтэрактыўная гульня “Шлях да сябе”

11.00 – 12.00

10

Аўсянік  Н.А.

Круглы стол “Мая прафесія”

11.00 – 12.00

11

Паркалава Д.В.

30.03

(аўторак)

Практыкум “Кніжны лекар”

10.00 – 11.00

6

Асрян К.С.

Круглы стол “Нашчадкі дабра”

10.00 – 11.00

5 “А”

Кліменка Л.П.

Інтэлектуальная гульня “Вясновы КВІЗ”

10.30 – 11.30

5 “Б”

Сапожнікава К.А.

Аб’яднанне па інтарэсах “Чэрлідзінг”

11.00 – 12.00

4 – 6

Адамовіч В.Ф.

Дзень творчасці “Маляванне гузікамі”

11.00 – 12.00

2

Жоравіна В.М.

Практычны занятак “Страла часу”

12.00 – 13.00

8

Грабянёк С.П.

31.103

(серада)

Трэнінгавы занятак “Несапсаваны тэлефон”

09.00 – 10.00

7

Аліфяровіч В.А.

Першынства школы па комплексным мнагабор’і

10.00 – 11.00

7 – 10

 Малёнкін Я.С.

Мастацкая майстэрня “Вясёлы пэндзлік”

10.00 – 11.00

1

Нехвядовіч В.А.

Гульнёвая праграма “Поле цудаў”

10.00 – 11.00

3

Зубарава Л.У.

Віктарына “Навука ў тварах”

11.00 – 12.00

11

Паркалава Д.В.

01.04

(чацвер)

Круглы стол “Гуканне вясны”

09.00 – 10.00

6

Асрян К.С.

Віктарына “Бяспека школьнікаў у сетцы Інтэрнэт”

10.00 – 11.00

5 “А”

Кліменка Л.П.

Конкурс малюнкаў “Вясновыя святы”

10.30 – 11.30

5 “Б”

Сапожнікава К.А.

Забаўляльная  праграма “Смехапанарама”

11.00 – 12.00

10

Аўсянік Н.А.

Літаратурная віктарына

11.00 – 12.00

2

Жоравіна В.М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.00

1

Асрян К.С.

Экскурсія ў прыроду “Вясна прыйшла”

12.00 – 13.00

4

Мароцкая Л.А.

02.04

(пятніца)

Спартыўныя спаборніцтвы “Хутчэй за ўсіх!”

10.00 – 11.00

1 – 4

Адамовіч В.Ф.

Фота-квэст “Знайдзі нашы краіны”

10.00 – 11.00

5 – 7

Грабянек С.П.

Інтэлектуальная гульня “Пытанне пра…”

11.00 – 12.00

8 – 11

Асрян К.С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Чэрлідзінг”

11.00 – 12.00

4 – 6

Адамовіч В.Ф.

Сход членаў ГА “БРСМ”

Акцыя “Мы – браты-славяне”

11.00 – 12.00

Члены БРСМ

Сыцэвіч К.В.

Прагляд кінафільма “Дзень яднання народаў Беларусі і Расіі”

12.00 – 13.00

9

Сыцэвіч К.В.

03.04

(субота)

Аб’яднанне па інтарэсах “Лялечны тэатр”

09.00 – 10.35

3 – 6

Грабянёк С.П.

Вусны часопіс “Знакамітыя людзі Беларусі і Расіі”

10.00 – 11.00

9

Сыцэвіч К.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.45

4 – 6

Асрян К.С.

Паседжанне Савет піянерскай дружыны

11.00 – 12.00

Члены БРПА

Сыцэвіч К.В.

Гульнетэрапія “Трэніруем свае эмоцыі”

12.00 – 13.00

8

Грабянёк С.П.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.