Новости проекта
Мобильное приложение Schools.by
С Новым годом!

План работы ДУА “Пярэжырская сярэдняя школа імя А.Е. Гурыновіча” на восеньскіх канікулах (31.10 – 07.11.2021) на 2021/2022 навучальны год

Дата: 29 октября 2021 в 09:54

План работы

ДУА “Пярэжырская сярэдняя школа імя А.Е. Гурыновіча”

на восеньскіх канікулах (31.10 – 07.11.2021)

на 2021/2022 навучальны год

Дата

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Удзельнікі

(клас)

Адказныя

01.11

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя інспектары руху”

09.00 – 10.00

6 – 8

Сыцэвіч К.В.

Квэст-гульня “Правазнайка”

09.00 – 10.00

9

Грабянёк С.П.

Круглы стол

“Як добра, што ёсць сям’я”

09.00 – 10.00

1

Каваленка В.М.

02.11

Аб’яднанне па інтарэсах “Дывановая вышыўка”

09.00 – 11.00

5 – 6

Міхалюк В.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

10.00 – 11.00

3 – 6

Грабянёк С.П.

Гульнёвая праграма “Падарожжа ў казку”

10.00 – 11.00

2

Нехвядовіч В.А.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.00 – 12.00

8 – 11

Адамовіч В.Ф.

Урок спадчыны

“У барацьбе за мір і супрацоўніцтва”

11.00 – 12.00

11

Аўсянік Н.А.

03.11

Аб’яднанне па інтарэсах “Лідэр”

09.00 – 10.00

5 – 7

Мясаед В.М.,

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя інспектары руху”

10.00 – 11.00

6 – 8

Сыцэвіч К.В.

Квэст-гульня

“Будзь першым!”

10.00 – 11.00

5

Міхалюк В.В.

Школа піянерскага актыва “Я і маё аб’яднанне”

10.00 – 11.00

5 – 8

Мясаед В.М., Сафонава Л.Р.

Гульнёвая праграма

 “Дзень імянінніка”

11.00 – 12.00

8

Аліфяровіч В.А.

04.11

Аб’яднанне па інтарэсах “Ачумелыя ручкі”

09.00 – 10.00

1 – 2

Каваленка В.М.

Віктарына “Я ведаю”

10.00 – 11.00

7

Асрян К.С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.00

2 – 4

Асрян К.С.

Круглы стол “Кім я хачу стаць?”

11.00 – 12.00

10

Аладка Г.А.

05.11

Аб’яднанне па інтарэсах “Ачумелыя ручкі”

09.00 – 10.00

1 – 2

Каваленка В.М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Лідэр”

10.00 – 11.00

5 – 7

Мясаед В.М.

Творчая майстэрня

“Асенні букет”

10.00 – 11.00

3

Мароцкая Л.А.

Трэнінгавы занятак

“Як стаць шчаслівым”

10.00 – 11.00

6 А

Кліменка Л.П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.00

2 – 4

Асрян К.С.

06.11

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

09.00 – 11.00

5 – 7

Асрян К.С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

10.00 – 11.00

3 – 6

Грабянек С.П.

Збор ПА ГА “БРСМ”

10.00 – 11.00

1 – 11

Сафонава Л.Р.

Відэападарожжа

“Беларусь мая сінявокая”

10.00 – 11.00

6 Б

Адамовіч В.Ф.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.00 – 12.00

8 – 11

Адамовіч В.Ф.

Круглы стол

“Што нас аб’ядноўвае?”

11.00 – 12.00

7

Асрян К.С.

#КІНАЗАЛ

11.00 – 13.00

1 – 11

Сафонава Л.Р.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед”

15.20 – 17.00

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.