Новости проекта
Мобильное приложение Schools.by
С Новым годом!

План работы дзяржаўнай установы адукацыі “Пярэжырская сярэдняя школа імя А. Е. Гурыновіча” у шосты дзень на ІІІ чвэрць 2021/2022 навучальнага года

Дата: 11 января в 08:47

План работы

дзяржаўнай установы адукацыі

“Пярэжырская сярэдняя школа імя А. Е. Гурыновіча”

 у шосты дзень

на ІІІ чвэрць 2021/2022 навучальнага года

Дата

Назва мерапрыемства

Час правядзенння

Удзельнікі

Адказны

15.01

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.30 – 12.15

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед”

15.20 – 17.00

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

#ГУЛЬНЯТЭКА

09.00 – 11.00

1 – 11

Педагог-арганізатар

#КІНАЗАЛ

11.00 – 13.00 

1 – 11

Педагог-арганізатар

Дзень здароўя “Зімовыя віды спорту”

Конкурсная праграма “Малыя Зімовыя Алімпійскія Гульні”

09.30 – 10.30

1 – 4

Адамовіч В.Ф.

Конкурсная праграма “Малыя Зімовыя Алімпійскія Гульні”

10.30 – 11.30

5 – 7

Адамовіч В.Ф.

Лыжны крос

11.00 – 12.00

8 – 11

Малёнкін Я.С.

22.01

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед”

15.20 – 17.00

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

#ГУЛЬНЯТЭКА

09.00 – 11.00

1 – 11

Педагог-арганізатар

Творчая майстэрня “Зімовыя напевы”

09.00 – 10.00

4

Зубарава Л.У.

Прафарыентацыйны занятак “Кім я хачу быць?”

10.00 – 11.00

10

Аладка Г.А.

Фізіка-матэматычны калейдаскоп

10.00 – 11.00

6 А, 7

Кліменка Л.П., Шабан Г.У.

#КІНАЗАЛ

11.00 – 13.00 

1 – 11

Педагог-арганізатар

29.01

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед”

15.20 – 17.00

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

Віктарына “Што? Дзе? Калі?”

09.00 – 10.00

1

Каваленка В.М.

#ГУЛЬНЯТЭКА

09.00 – 11.00

1 – 11

Педагог-арганізатар

Віктарына “Па краінах свету”

10.00 – 11.00

6 Б

Адамовіч В.Ф.

Забаўляльная праграма

“Падарожжа ў зіму”

10.00 – 11.00

3

Мароцкая Л.А.

#КІНАЗАЛ

11.00 – 13.00 

1 – 11

Педагог-арганізатар

05.02

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед”

15.20 – 17.00

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

Віктарына “Зімовыя віды спорту”

09.00 – 10.00

4

Зубарава Л.У.

#ГУЛЬНЯТЭКА

09.00 – 11.00

1 – 11

Педагог-арганізатар

Лабараторыя калажоў “Формула поспеху – здароўе”

10.00 – 11.00

2

Нехвядовіч В.А.

Забаўляльная праграма

“Зімовыя забавы”

10.00 – 11.00

7

Асрян К.С.

Трэнінгавы занятак “Дружная сям’я”

10.00 – 11.00

5

Міхалюк В.В.

#КІНАЗАЛ

11.00 – 13.00 

1 – 11

Педагог-арганізатар

12.02

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.30 – 12.15

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед”

15.20 – 17.00

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

#ГУЛЬНЯТЭКА

09.00 – 11.00

1 – 11

Педагог-арганізатар

Творчая майстэрня “Святочная паштоўка”

10.00 – 11.00

7

Асрян К.С.

#КІНАЗАЛ

11.00 – 13.00 

1 – 11

Педагог-арганізатар

Дзень здароўя “Абаронцам Айчыны прысвячаецца”

Спартыўнае свята “Самае-самае…”

09.30 – 10.30

1 – 4

Адамовіч В.Ф.

Спартыўная праграма “Гонар маю”

10.30 – 11.30

5 – 7

Адамовіч В.Ф.

Спаборніцтвы “Снежны снайпер”

11.00 – 12.00

8 – 11

Малёнкін Я.С.

19.02

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед”

15.20 – 17.00

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

Гульневая праграма “Шкодныя звычкі”

09.00 – 10.00

5 – 9

Гребенек С.П.

#ГУЛЬНЯТЭКА

09.00 – 11.00

1 – 11

Педагог-арганізатар

Гульневая праграма “Марскі бой”

10.00 – 11.00

6 Б

Адамовіч В. Ф.

Лекцыя-роздум “Роля мужчыны ў сям’і”

11.00 – 12.00

8

Аліфяровіч В.А.

#КІНАЗАЛ

11.00 – 13.00 

1 – 11

Педагог-арганізатар

26.02

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед”

15.20 – 17.00

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

Гульня-падарожжа “У свеце казак”

09.00 – 10.00

1

Каваленка В.М.

#ГУЛЬНЯТЭКА

09.00 – 11.00

1 – 11

Педагог-арганізатар

Гульня-квэст “Мудрасць вучыцца – заўсёды спатрэбіцца”

09.30 – 10.30

3

Мароцкая Л.А.

Квэст-гульня “Шырокая Масленіца”

10.00 – 11.00

9

Гребенек С.П.

Гульнёвая праграма “Дэтыктывы”

10.00 – 11.00

5

Міхалюк В.В.

#КІНАЗАЛ

11.00 – 13.00 

1 – 11

Педагог-арганізатар

05.03

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед”

15.20 – 17.00

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

Музыкальны салон “Не адракаюцца кахаючы”

09.00 – 10.00

11

Аўсянік Н.А.

Гульневая праграма “Поле цудаў”

09.00 – 10.00

9

Гребенек С.П.

#ГУЛЬНЯТЭКА

09.00 – 11.00

1 – 11

Педагог-арганізатар

Клуб юнага мастака “Чароўная палітра”

10.00 – 11.00

2

Нехвядовіч В.А.

Трэнінгавы занятак “Папулярныя прафесіі 21 века: плюсы і мінусы”

10.00 – 11.00

10

Аладка Г.А.

Гульнёва-забаўляльная праграма “Масленка”

11.00 – 13.00 

1 – 11

Педагог-арганізатар

19.03

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.30 – 12.15

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед”

15.20 – 17.00

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

#ГУЛЬНЯТЭКА

09.00 – 11.00

1 – 11

Педагог-арганізатар

#КІНАЗАЛ

11.00 – 13.00 

1 – 11

Педагог-арганізатар

Дзень здароўя “Вясне – “Фізкульт-Ура!”

Гульнявая праграма “Малая Беларусіяда”

09.30 – 10.30

1 – 4

Адамовіч В.Ф.

Гульнявая праграма “Малая Беларусіяда”

10.30 – 11.30

5 – 7

Адамовіч В.Ф.

Вясновы крос

11.00 – 12.00

8 – 11

Малёнкін Я.С.

26.03

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед”

15.20 – 17.00

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

#ГУЛЬНЯТЭКА

09.00 – 11.00

1 – 11

Педагог-арганізатар

Трэнінгавы занятак  “Матывацыя поспеху”

10.00 – 11.00

6 А

Кліменка Л.П.

Гульня “Рынак прафесій”

11.00 – 12.00

8

Аліфяровіч В.А.

#КІНАЗАЛ

11.00 – 13.00 

1 – 11

Педагог-арганізатар

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.