Новости проекта
Мобильное приложение Schools.by
Переход платформы на новый учебный год!

План работы дзяржаўнай установы адукацыі “Пярэжырская сярэдняя школа імя А. Е. Гурыновіча” у шосты дзень на ІV чвэрць 2021/2022 навучальнага года

Дата: 4 апреля в 08:25

План работы

дзяржаўнай установы адукацыі

“Пярэжырская сярэдняя школа імя А. Е. Гурыновіча”

 у шосты дзень

на ІV чвэрць 2021/2022 навучальнага года

Дата

Назва мерапрыемства

Час правядзенння

Удзельнікі

Адказны

09.04

Гадзіны кіраўніка фізічнага выхавання

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Гадзіна зносін “Дяцінства, апаленае вайной”

09.00 – 10.00

4

Зубарава Л.У.

Круглы стол “З гісторыі роднага краю”

09.00 – 10.00

9

Грабянёк С. П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

09.00 – 10.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед”

09.00 – 10.45

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Гульнёвая праграма “Я – патрыёт!”

10.00  – 11.00

6 б

Адамовіч В. Ф.

#ГУЛЬНЯТЭКА

10.00 – 12.00

1 – 11

Педагог-арганізатар

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Кіналекторый “І помніць жудасна, і забыць нельга” (да Міжнароднага дня вызвалення вязняў канцлагераў)

11.00 – 12.00

5 – 11

Кіраўнік па ваенна-патрыятычным выхаванні Ксёнжык Ю.В.

16.04

Гадзіны кіраўніка фізічнага выхавання

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Круглы стол  “Свет дому твайму”

09.00 – 10.00

1

Каваленка В.М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

09.00 – 10.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед”

09.00 – 10.45

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Гульня “Гістарычная мазаіка”

10.00  – 11.00

11

Аўсянік Н.А.

#ГУЛЬНЯТЭКА

10.00 – 12.00

1 – 11

Педагог-арганізатар

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Гадзіна роздуму “Дзень памяці ахвяр Хатыні”

11.00 – 12.00

6 а

Кліменка Л.П.

Інфармацыйная праграма “Памятныя месцы Беларусі” (да Міжнароднага дня помнікаў і гістарычных месц)

11.00 – 12.00

5 – 8

Кіраўнік па ваенна-патрыятычным выхаванні Ксёнжык Ю.В.

23.04

Гадзіны кіраўніка фізічнага выхавання

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Спартыўнае свята “Здаровы я – здаровая краіна!”

09.00 – 10.00

1 – 4

Адамовіч В. Ф.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

09.00 – 10.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед”

09.00 – 10.45

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Спартыўная гульня “Дзень турыста”

10.00 – 11.00

5 – 7

Адамовіч В. Ф.

#ГУЛЬНЯТЭКА

10.00 – 12.00

1 – 11

Педагог-арганізатар

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Велапрабег “Турыстычны патэнцыял роднай вёскі”

11.00 – 12.00

5 – 11

Малёнкін Я.С. Кіраўнік па ваенна-патрыятычным выхаванні Ксёнжык Ю.В.

30.04

Гадзіны кіраўніка фізічнага выхавання

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Кіналекторый “Наступствы аварыі на Чарнобыльскай АЭС”

09.00 – 10.00

5 – 9

Мясаед В.М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

09.00 – 10.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед”

09.00 – 10.45

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Круглы стол “Сусветная катастрофа. Аварыя на Чарнобыльскай АЭС – наступствы сёння”

10.00 – 11.00

10

Аладка Г.А.

#ГУЛЬНЯТЭКА

10.00 – 12.00

1 – 11

Педагог-арганізатар

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Прагляд тэматычных відэафільмаў “Чарнобыль – наш агульны боль”

11.00 – 12.00

5

Міхалюк В.В.

Акцыя “Абеліск”

11.00 – 12.00

5 – 8

Кіраўнік па ваенна-патрыятычным выхаванні Ксёнжык Ю.В.

07.05

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед”

08.00 – 09.45

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

Гадзіны кіраўніка фізічнага выхавання

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Гадзіна патрыятызму “Салдат вайны не выбірае”

09.00 – 10.00

2

Нехвядовіч В.А.

Пазнавальная праграма “Дзень дзяржаўнага Герба і дзяржаўнага Сцяга”

09.00 – 10.00

5 – 9

Педагог-арганізатар

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

09.00 – 10.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Круглы стол “Чалавек – гэта гучыць горда!”

10.00 – 11.00

8

Аліфяровіч В.А.

#ГУЛЬНЯТЭКА

10.00 – 12.00

1 – 11

Педагог-арганізатар

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Інфармацыйная праграма “Героі Пухаўшчыны”

11.00 – 12.00

7

Асрян К. С.

Экскурсія ў музей Вялікай Айчыннай вайны, г. Мінск

10.00 – 12.00

10 – 11 

Кіраўнік па ваенна-патрыятычным выхаванні Ксёнжык Ю.В.

14.05

Гадзіны кіраўніка фізічнага выхавання

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Выстава “Жывыя галасы гістарычнага лёсу”

09.00 – 12.00

1 – 11

Бібліятэкар

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

09.00 – 10.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед”

09.00 – 10.45

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Вернісаж “Па месцах баявой славы”

10.00 – 11.00

3

Мароцкая Л.А.

#ГУЛЬНЯТЭКА

10.00 – 12.00

1 – 11

Педагог-арганізатар

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Віртуальная экскурсія “Па старонках гісторыі”

11.00 – 12.00

5 – 9

Грабянёк С. П.

Фестываль ваенна-патрыятычнай песні “Да подзвігу герояў песняй дакраніся”

11.00 – 12.00

10 – 11 

Кіраўнік па ваенна-патрыятычным выхаванні Ксёнжык Ю.В.

21.05

Гадзіны кіраўніка фізічнага выхавання

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Спартландыя “Тата, мама, я – спартыўная сям’я!”

09.00 – 10.00

1 – 4

Адамовіч В. Ф.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

09.00 – 10.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед”

09.00 – 10.45

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Гульневая праграма “Мы выбіраем спорт!”

10.00 – 11.00

5 – 7

Адамовіч В. Ф.

#ГУЛЬНЯТЭКА

10.00 – 12.00

1 – 11

Педагог-арганізатар

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Спартыўнае арыентаванне

10.30 – 12.00

5 – 11

Малёнкін Я.С. Кіраўнік па ваенна-патрыятычным выхаванні Ксёнжык Ю.В.

28.05

Гадзіны кіраўніка фізічнага выхавання

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

09.00 – 10.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед”

09.00 – 10.45

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Агульнашкольны кірмаш

10.00 – 13.00

1 – 11

Намеснік дырэктара па ВР Сыцэвіч К.В.

Класныя кіраўнікі

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.