Новости проекта
Мобильное приложение Schools.by
С Новым годом!

План работы дзяржаўнай установы адукацыі “Пярэжырская сярэдняя школа імя А.Е. Гурыновіча” на зімовых канікулах (25.12.2021 – 09.01.2022) на 2021/2022 навучальны год

Дата: 24 декабря 2021 в 15:28, Обновлено 24 декабря 2021 в 15:28

План работы

дзяржаўнай установы адукацыі

“Пярэжырская сярэдняя школа імя А.Е. Гурыновіча”

на зімовых канікулах (25.12.2021 – 09.01.2022)

на 2021/2022 навучальны год

Дата

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Удзельнікі

(клас)

Адказныя

27.12

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя інспектары руху”

09.00 – 10.00

6 – 8

Сыцэвіч К.В.

Занятак “Новы год да нас спяшаецца”

09.00 – 10.00

9

Грабянёк С.П.

Квэст-гульня У пошуках скарбаў”

11.00 – 12.00

6 А

Кліменка Л.П.

28.12

Аб’яднанне па інтарэсах “Дывановая вышыўка”

09.00 – 10.00

5 – 6

Міхалюк В.В.

Гульня “Што? Дзе? Калі? пад новы год”

10.00 – 11.00

1 – 4

Мясаед В.М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

09.00 – 10.00

3 – 6

Грабянёк С.П.

Конкурс малюнкаў “Што зіма нам падарыла?”

09.00 – 10.00

2

Нехвядовіч В.А.

Спаборніцтвы “Снежны снайпер”

10.00 – 11.00

6 – 8

Малёнкін Я.С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

11.00 – 12.00

8 – 11

Адамовіч В.Ф.

Фотакалаж “Зімовыя карункі”

11.00 – 12.00

8

Аліфяровіч В.А.

29.12

Аб’яднанне па інтарэсах “Лідэр”

09.00 – 10.00

5 – 7

Мясаед В.М.

Віктарына “Зноў да нас прыйшла зіма”

09.00 – 10.00

4

Зубарава Л.У.

Пазнавальная гульня “Віктарына да Новага года”

09.00 – 10.00

3

Мароцкая Л.А.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя інспектары руху”

10.00 – 11.00

6 – 8

Сыцэвіч К.В.

Віктарына “Вясёлыя старты”

10.00 – 11.00

1

Каваленка В.М.

30.12

Аб’яднанне па інтарэсах “Ачумелыя ручкі”

09.00 – 10.00

1 – 2

Каваленка В.М.

Круглы стол “Што ты ведаеш пра Новы год?”

09.00 – 10.00

7

Асрян К.С.

Гульнёвая праграма “Рускае лато”

09.00 – 10.00

1

Каваленка В.М.

Забаўляльная праграма “Музычны калейдаскоп”

10.00 – 11.00

6 Б

Адамовіч В.Ф.

Трэнінг “Сябраваць – гэта…”

10.00 – 11.00

1 – 4

Грабянек С.П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

10.30 – 11.30

2 – 4

Асрян К.С.

31.12

Аб’яднанне па інтарэсах “Ачумелыя ручкі”

09.00 – 10.00

1 – 2

Каваленка В.М.

Збор ПА ГА “БРСМ”

10.00 – 11.00

1 – 11

Сафонава Л.Р.

Завочнае падарожжа “Маёнтак Дзеда Мароза ў Белавежскай пушчы”

10.00 – 11.00

1 – 4

Сафонава Л.Р.

Гульневая праграма “Зімовыязабавы”

10.00 – 11.00

7

Асрян К.С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

10.30 – 11.30

2 – 4

Асрян К.С.

03.12

Завочнае падарожжа “З гісторыі свята”

09.00 – 10.00

4

Зубарава Л.У.

Гульнёвая праграма “Зімовыя забавы”

09.00 – 10.00

3

Мароцкая Л.А.

Майстар-клас “Папяровыя фантазіі”

10.00 – 11.00

2

Нехвядовіч В.А.

Інтэлектуальная гульня “Зіма”

10.00 – 11.00

5

Міхалюк В.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя інспектары руху”

10.00 – 11.00

6 – 8

Сыцэвіч К.В.

Інтэлектуальная гульня “Гэта мы не праходзілі”

11.00 – 12.00

6 А

Кліменка Л.П.

Пазнавальная гульня “Традыцыі каляднай кухні”

11.00 – 12.00

8

Аліфяровіч В.А.

04.12

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура”

09.00 – 10.00

3 – 6

Грабянек С.П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

09.00 – 10.00

8 – 11

Адамовіч В.Ф.

05.12

Аб’яднанне па інтарэсах “Лідэр”

12.00 – 13.00

5 – 7

Мясаед В.М.

Віктарына “Зімушка-зіма”

09.00 – 10.00

7

Асрян К.С.

06.12

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

09.00 – 10.00

2 – 4  

Асрян К.С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Ачумелыя ручкі”

09.00 – 10.00

1 – 2

Каваленка В.М.

Гульня “У свеце кіно”

10.00 – 11.00

6 Б

Адамовіч В.Ф.

Квэст-гульня “Компас”

10.00 – 11.00

5

Міхалюк В.В.

08.12

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фізічнай культуры і здароўя

Аб’яднанне па інтарэсах “Лідэр”

09.00 – 10.00

5 – 7

Мясаед В.М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Дывановая вышыўка”

10.45 – 11.30

5 – 6

Міхалюк В.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.45

5 – 7   

Асрян К.С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед”

15.20 – 17.00  

8 – 9    

Ксёнжык Ю.В.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.