​​​​​​​План работы на восеньскіх канікулах (01.11 – 08.11.2020) ДУА “Пярэжырская сярэдняя школа імя А.Е. Гурыновіча”

Дата: 21 декабря 2018 в 16:07, Обновлено 31 октября в 10:33
Автор: Скавыш О. В.

План работы

на восеньскіх канікулах (01.11 – 08.11.2020)

ДУА “Пярэжырская сярэдняя школа імя А.Е. Гурыновіча”

на 2020/2021 навучальны год

Дата

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Адказны

02.11

(панядзелак)

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00-12.00

1

Асрян К.С.

Занятак з элементамі трэнінгу “Бяспечны інтэрнэт”

09.00-10.00

5-7

Мількевіч А.А.

Творчая майстэрня “У госці да Восені”

10.00-11.00

1-4

Нехвядовіч В.А.

Спаборніцтвы “Спрынтар”

10.00-11.00

8-10

Маленкін Я.С.

Інфармацыйны турнір “БІТ”

10.00-11.00

6-8

Шабан Г.У.

Унутрышкольны турнір па баскетболу

11.00-12.00

5-7

Адамовіч В.Ф.

Школа піянерскага актыва

12.00-13.00

8-11

Сыцэвіч К.В.

03.11

(аўторак)

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

09.00-10.00

1

Асрян К.С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Лялечны тэатр”

09.00-11.00

3-6

Грабянёк С.П.

Віктарына “Усё ведаю”

09.00-10.00

5-7

Асрян К.С.

Інтэллектуальны турнір “Што? Дзе? Калі?”

09.00-10.00

1-4

Капачэня

Творчая майстэрня  “Цудоўная “капілка”

10.00-11.00

5-6

Асрян К.С.

Спаборніцтвы “Вясковы стайер”

10.00-12.00

8-11

Маленкін Я.С.

Матэматычная эстафета

11.00-12.00

5-7

Кліменка Л.П.

Квэст-гульня “Касмічнае падарожжа”

11.00-12.00

1-4

Грабянёк С.П.

Свая гульня “Знаўцы гісторыі”

12.00-13.00

9-11

Аўсянік Н.А.

04.11

(серада)

Аб’яднанне па інтарэсах “Чэрлідзінг”

11.00-12.00

4-6

Адамовіч В.Ф.

Інтэллектуальная гульня “Галаваломкі для розуму”

09.00-10.00

5-7

Аліфяровіч В.А.

Віктарына “У гасцях у казкі”

09.30-10.30

1-4

Зубарава Л.У.

Інтэллектуальная гульня “Квіз”

10.00-11.00

8-9

Сыцэвіч К.В.

Конкурс знаўцаў казак

10.00-11.00

5-6

Алёхна Г.А.

Квэст-гульня “Дзеці маюць правы”

11.00-12.00

7-9

Грабянёк С.П.

Інтэллектуальны турнір “Happy English

12.00-13.00

10-11

Паркалава Д.В.

05.11

(чацвер)

Практычны занятак “Выбуховыя і небяспечныя рэчывы”

09.00-10.00

8-9

Скрыдла М.П.

Інтэрактыўная гульня “Падарожжа па Англіі”

10.30-11.30

1-4

Лаціннік Св.Ф.

Забаўляльная праграма “Фізіка і не толькі”

12.00-13.00

10-11

Войтка Г.І.

06.11

(пятніца)

Аб’яднанне па інтарэсах “Чэрлідзінг”

11.00-12.00

4-6

Адамовіч В.Ф.

Творчая марафон “Асенні букет”

09.30-10.30

1-4

Мароцкая Л.А.

Творчая майстэрня “Чарадзейны куфар”

09.30-10.30

5-7

Гуцу Св.А.

Школьны турнір па амерыканскаму футболу

11.00-13.00

7-9

Малёнкін Я.С.

Конкурс малюнкаў “У свеце творчасці”

11.00-12.00

5-7

Сапожнікава К.А.

Сход членаў ГА “БРСМ”

12.00-13.00

10-11

Сыцэвіч К.В.

Намеснік дырэктара па ВР                    К.В.Сыцэвіч

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.