Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные

План работы школы на каникулах

Дата: 21 декабря 2018 в 16:07, Обновлено 30 октября в 14:50
Автор: Скавыш О. В.

               План работы на восеньскіх  канікулах (01.11 – 11.11)             

ДУА “ Пярэжырская сярэдняя школа імя А.Е. Гурыновіча”

на 2019/2020 навучальны год

Дата

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Адказны

01.11

(пятніца)

Гульня-падарожжа па планеце

09.00 – 10.30

5 – 6

Гуцу Св.А

Тэатральная пастаноўка “Тэатр бывае розным”

09.30 – 10.30

2 – 4

Карнеева А.М.

Гульня “Умей сябраваць”

10.00 – 10.45

3 – 4

Гуцуева І.М.

Віктарына “У гасцях у казкі”

10.30 – 11.30

1 – 4

Бурдзейка Л.І.

Віртуальнае падарожжа “Архітэктура, жывапіс нашай Радзімы”

10.00 – 11.00

5 – 6

Дуброўская А.І.

Матэматычная віктарына

10.30 – 11.30

8 – 11

Машлякевіч А.Я.

 Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 11.45

3 – 5

Асран К.С.

02.11

(субота)

Аб’яднанне па інтарэсах

“Лялечны тэатр”

09.00 – 10.35

4 – 7

Грабянёк С.П.

Спаборніцтвы па міні-футболу

09.30 – 11.00

7 – 8

Пархімчык С.Р.

Аб’яднанне па інтарэсах “Непаседы”

09.00 – 09.45

4 – 6

Сыцэвіч К.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Культура і побыт беларусаў”

10.00 – 10.45

10.00 – 11.00

5 – 9

Сыцэвіч К.В.

Занятак з элементамі арт-тэрапіі “Неіснуючая жывёла”

10.00 – 11.00

вучні ўл. катэгорый

Грабянёк С.П.

Настольная эканамічная гульня

10.00 – 14.00

9 – 11

Малуха Г.А.

Наведванне кінатэатра “Silver Screen”, г. Мінск

10.00 – 14.00

5

Асран К.С.

03.11

(нядзеля)

Экскурсія ў музей займальных навук “Квантум” (г. Мінск)

11.00 – 15.00

1

Ігнатовіч Г.М.

04.11

(панядзелак)

Падарожжа ў свет казкі

09.30 – 10.15

1 – 2

Зубарава Л.У.

Інтэлектуальна-пазнавальная гульня “Шчаслівы выпадак”

09.00 – 10.30

5 – 7

Гуцу Св.А.

Першынства школы па гульні ў шашкі

09.30 – 11.00

5 – 9

Пархімчык С.Р.

Аб’яднанне па інтарэсах “Культура і побыт беларусаў”

10.00 – 10.45

5 – 9

Сыцэвіч К.В.

Экскурсія ў прыроду “Залатая восень”

10.00 – 11.00

3 – 4

Мароцкая Л.А.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

10.00 – 10.45

3 – 5

Асран К.С.

Хімічныя фокусы

11.00 – 12.00

6 – 9

Скрыдла М.П.

Гульня “Таямніцы нашых імён”

11.00 – 11.45

5 – 6

Асран К.С.

Віктарына “Дарога дабрыні”

12.00 – 13.00

5 – 7

Асран К.С.

Наведванне кінатэатра Палаца Рэспублікі (г. Мінск)

13.00 – 19.30

9

Аўсянік Н.А.

05.111

(аўторак)

Аб’яднанне па інтарэсах “Непаседы”

09.00 – 09.45

4 – 6

Сыцэвіч К.В.

Першынства школы па  гульні ў шахматы

09.30 – 11.00

5 – 9

Пархімчык С.Р.

Квэст-гульня ў пейнтбол (г. Мінск)

10.00 – 14.00

8

Сыцэвіч К.В.

Экскурсія “Краявіды роднага краю”

09.30 – 10.30

1 – 2

Зубарава Л.У.

Конкурс малюнкаў “Я малюю залатую восень”

10.00 – 11.00

3 – 4

Мароцкая Л.А.

Пазнавальная гадзіна “Легенды роднага краю”

11.00 – 12.00

3 – 4

Гуцуева І.М.

Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе? Калі?”

11.00 – 12.00

7 – 9

Аўсянік Н.А.

Эскурсія ў Нацыянальную бібліятэку Рэспублікі Беларусь (г. Мінск)

12.00 – 16.00

4 “А”

Нехвядовіч В.А.

Наведванне батутнай арэны, г. Мінск

12.00 – 18.00

10

Паркалава Д.В.

Экскурсія ў ДУА імя Сахарава (прафарыентацыйная сустрэча)

11.00 – 13.00

11

Малуха Г.А.

Наведванне кінатэатра “Беларусь” (г.Мінск)

14.00 – 16.00

11

Малуха Г.А.

06.11

(серада)

КТС “Хатнія жывёлы”

09.00 – 10.00

1 – 2

Ігнатовіч Г.М.

Творчая майстэрня “Віншавальная паштоўка”

09.00 – 10.00

3 – 4

Мароцкая Л.А.

Кіберспартыўныя спаборніцтвы

09.00 – 10.00

5 – 7

Піскунова А.В.

Першынства школы па настольным тэнісе

09.00 – 11.00

5 – 9  

Пархімчык С.Р.

Паседжанні школьных метадычных аб’яднанняў

09.00 – 14.00

Кіраўнікі МА

Нарада пры дырэктары

11.00 – 12.30

Гуцу С.А.

Нарада пры намесніку дырэктара па ВР

12.30 – 13.30

Скавыш В.У.

Наведванне кінатэатра “Silver Screen”, г. Мінск

10.00 – 14.00

7

Грабянёк С.П.

08.11

(пятніца)

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя пажарныя-ратавальнікі”

09.00 – 10.35

7 – 9

Сыцэвіч К.В.

Інтэлектуальная гульня “Хачу ўсё ведаць”

09.30 – 10.15

1 – 2

Зубарава Л.У.

Конкурсная праграма “Мы за чаем не сумуем”

10.00 – 11.00

3 – 4

Нехвядовіч В.А.

Поле цудаў “Казачныя героі”

10.00 – 11.00

5 – 7

Асран К.С.

Практыкум “Дапамажы сабе сам”

11.00 – 11.45

3 – 4

Гуцуева І.М.

Круглы стол “Як дасягуць поспеху”

10.00 – 12.00

10 – 11

Паркалава Д.В.

КВіЗ для цаматараў рускай мовы

11.00 – 12.00

6 – 9

Стральцова А.А.

Паседжанне ПА “БРСМ”

12.00 – 13.00

Члены ГА “БРСМ”

Сыцэвіч К.В.

09.11

(субота)

Аб’яднанне па інтарэсах

“Лялечны тэатр”

09.00 – 10.35

4 – 7

Грабянёк С.П.

Спаборніцтвы па міні-футболу

09.30 – 11.00

5 – 7

Пархімчык С.Р.

Аб’яднанне па інтарэсах “Непаседы”

09.00 – 09.45

4 – 6

Сыцэвіч К.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Культура і побыт беларусаў”

10.00 – 10.45

5 – 9

Сыцэвіч К.В.

Прававы турнір

10.40 – 11.25

6 – 7

Грабянёк С.П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 11.45

3 – 5

Асран К.С.

Майстар-клас “Развучванне беларускіх народных гульняў”

11.45 – 13.15

7 – 9

Сыцэвіч К.В.

Намеснік дырэктара па ВР                    В.У. Скавыш

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.