План работы ў шосты дзень ДУА “Пярэжырская сярэдняя школа імя А. Е. Гурыновіча” на ІІ чвэрць 2020/ 2021 навучальнага года

Дата: 5 августа в 10:47, Обновлено 4 ноября в 14:26

План работы ў шосты дзень

ДУА “Пярэжырская сярэдняя школа імя А. Е. Гурыновіча”

на ІІ чвэрць 2020/ 2021 навучальнага года

Дата

Назва мерапрыемства

Час правядзенння

Удзельнікі

Адказны

14.11

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Лялечны тэатр”

09.00 – 10.35

4 – 7 кл

Грабянёк С.П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.45

4 – 6 кл

Асрян К.С.

Дзень здароўя “Мы за здаровы лад жыцця!”

Конкурсная праграма “Мы за здаровы лад жыцця”

9.00 – 10.00

1 – 4

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Класныя кіраўнікі

Спаборніцтвы па легкаатлетычным мнагабор’і

10.00 – 11.00

5 – 7

Школьны турнір па цяжкай атлетыцы

11.00 – 12.00

8 – 11

21.11

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Лялечны тэатр”

09.00 – 10.35

4 – 7 кл

Грабянёк С.П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.45

4 – 6 кл

Асрян К.С.

Творчая майстэрня “Дрэва задароўя”

9.00 – 10.00

1 – 4

Зубарава Л.У.

 Гульнёвая праграма “У здаровым целе – здаровы дух”

10.00 – 11.00

5 – 7

Аліфяровіч В.А.

Інтэллектуальны турнір “Свая гульня: вірус не спіць”

11.00 – 12.00

8 – 11

Аўсянік Н.А.

28.11

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Лялечны тэатр”

09.00 – 10.35

4 – 7 кл

Грабянёк С.П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.45

4 – 6 кл

Асрян К.С.

Пазнавальна-гульнёвая праграма “Агеньчык здароўя”

9.00 – 10.00

1 – 4

Нехвядовіч В.А.

Квэст-гульня “Час быць здаровым”

10.00 – 11.00

5 – 7

Кліменка Л.П.

Кінапрагляд “Уся праўда пра наркотыкі”

11.00 – 12.00

8 – 11

Грабянек С.П.

05.12

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Лялечны тэатр”

09.00 – 10.35

4 – 7 кл

Грабянёк С.П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.45

4 – 6 кл

Асрян К.С.

Творчы каллаж “Рука дапамогі”

9.00 – 10.00

1 – 4

Ігнатовіч Г.М.

Круглы стол “Моладзь супраць СНІДу”

10.00 – 11.00

5 – 7

Асрян К.С.

 Флеш-моб  “Мы за задаровы лад жыцця”

11.00 – 12.00

8 – 11

Паркалава Д.В.

12.12

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Лялечны тэатр”

09.00 – 10.35

4 – 7 кл

Грабянёк С.П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.45

4 – 6 кл

Асрян К.С.

Дзень здароўя “Зімовыя забавы”

Творчы каллаж “Рука дапамогі”

9.00 – 10.00

1 – 4

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Класныя кіраўнікі

Круглы стол “Моладзь супраць СНІДу”

10.00 – 11.00

5 – 7

 Флеш-моб  “Мы за задаровы лад жыцця”

11.00 – 12.00

8 – 11

19.12

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Лялечны тэатр”

09.00 – 10.35

4 – 7 кл

Грабянёк С.П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты”

11.00 – 12.45

4 – 6 кл

Асрян К.С.

Майстэрня Дзеда Мароза “Аплікацыя “Елачка”

9.00 – 10.00

1 – 4

Мароцкая Л.А.

КТС “Пошта Дзеда Мароза”

10.00 – 11.00

5 – 7

Сапожнікава К.А.

Фотавыстава “Школьнае жыццё”

11.00 – 12.00

8 – 11

Сыцэвіч К.В.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.