Новости проекта
Мобильное приложение Schools.by
С Новым годом!

План работы ў шосты дзень ДУА “Пярэжырская сярэдняя школа імя А. Е. Гурыновіча” на ІІ чвэрць 2021/2022 навучальнага года

Дата: 8 ноября 2021 в 08:50

План работы ў шосты дзень

ДУА “Пярэжырская сярэдняя школа імя А. Е. Гурыновіча”

на ІІ чвэрць 2021/2022 навучальнага года

Дата

Назва мерапрыемства

Час правядзенння

Удзельнікі

Адказны

13.11

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Лідэр

10.00 – 10.45

5 – 8

Мясаед В. М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Дывановая вышыўка

10.45 – 11.30

4 – 6

Міхалюк В. В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты

11.00 – 12.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед

15.20 – 17.00

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

#ГУЛЬНЯТЭКА

09.00 – 11.00

1 – 11

Сафонава Л.Р.

Дружынны этап рэспубліканскай інтэллектуальнай гульні “Акцябрацкі КВІЗ”

11.00 – 12.00

2 – 4

Мясаед В. М.

#КІНАЗАЛ

11.00 – 13.00

1 – 11

Сафонава Л.Р.

Дзень Здароўя “Мы за здаровы лад жыцця!”

Спартакіяда “Мы вяселыя рабяты”

09.00 – 10.00

1 – 4

Адамовіч В. Ф.

Спартыўная праграма “Будзь здаровы!”

10.00 – 11.00

5 – 7

Адамовіч В. Ф.

Спартыўныя спаборніцтвы “Моладзь за здаровы лад жыцця!”

11.00 – 12.00

8 – 11

Малёнкін Я.С.

20.11

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Дывановая вышыўка

10.45 – 11.30

4 – 6

Міхалюк В. В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Аб’яднанне па інтарэсах “Лідэр

11.00 – 11.45

5 – 8

Мясаед В. М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты

11.00 – 12.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед

15.20 – 17.00

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

#ГУЛЬНЯТЭКА

09.00 – 11.00

1 – 11

Мясаед В. М.

Выстава літаратуры “20 лістапада  - Сусветны дзень дзіцяці”

09.00 – 12.00

1 – 11

Асрян К.С.

Майстар-класс “Беларускія народныя танцы”

09.00 – 10.00

1

Каваленка В.М.

Дружынны этап рэспубліканскай інтэллектуальнай гульні “Піянерскі КВІЗ”

10.00 – 11.00

5 – 9

Сафонава Л.Р.

Творчая майстэрня “Беларускія традыцыі”

10.00 – 11.00

4

Зубарава Л.У.

Гульнёвая праграма “Беларускія народныя гульні”

11.00 – 12.00

6 А

Кліменка Л.П.

27.11

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Дывановая вышыўка

10.45 – 11.30

4 – 6

Міхалюк В. В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Аб’яднанне па інтарэсах “Лідэр

11.00 – 11.45

5 – 8

Мясаед В. М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты

11.00 – 12.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед

15.20 – 17.00

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

Інтэллектуальна-забаўляльная праграма “Дрэва здароўя”

09.00 – 10.00

3

Мароцкая Л.А.

#ГУЛЬНЯТЭКА

09.00 – 11.00

1 – 11

Мясаед В. М.

Калаж “Шкодныя звычкі нам не сябры!”

10.00 – 11.00

2

Нехвядовіч В.А.

Інфармацыйная праграма “Формула здароўя”

11.00 – 12.00

8

Аліфяровіч В.А.

#КІНАЗАЛ

11.00 – 13.00

1 – 11

Сафонава Л.Р.

04.12

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Дывановая вышыўка

10.45 – 11.30

4 – 6

Міхалюк В. В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Аб’яднанне па інтарэсах “Лідэр

11.00 – 11.45

5 – 8

Мясаед В. М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты

11.00 – 12.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед

15.20 – 17.00

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

Ролевая гульня “Мая будучыня ў маіх руках”

09.00 – 10.00

9

Грабянёк С.П.

#ГУЛЬНЯТЭКА

09.00 – 11.00

1 – 11

Мясаед В. М.

Гутарка “Моладзь супраць СНІДу”

10.00 – 11.00

10

Аладка Г.А.

 Псіхалагічны трэнінг  “У мяне ўсё атрымаецца”

11.00 – 12.00

11

Аўсянік Н.А.

#КІНАЗАЛ

11.00 – 13.00

1 – 11

Сафонава Л.Р.

11.12

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Дывановая вышыўка

10.45 – 11.30

4 – 6

Міхалюк В. В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Аб’яднанне па інтарэсах “Лідэр

11.00 – 11.45

5 – 8

Мясаед В. М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты

11.00 – 12.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед

15.20 – 17.00

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

#ГУЛЬНЯТЭКА

09.00 – 11.00

1 – 11

Мясаед В. М.

#КІНАЗАЛ

11.00 – 13.00

1 – 11

Сафонава Л.Р.

Дзень Здароўя “Зімовыя забавы”

Гульнёвая праграма “Зімовыя забавы”

09.00 – 10.00

1 – 4

Адамовіч В. Ф.

Спартакіяда “Зімушка-зіма”

10.00 – 11.00

5 – 7

Адамовіч В. Ф.

Лыжны крос

11.00 – 12.00

8 – 11

Малёнкін Я.С.

18.12

Спартыўная секцыя

09.00 – 13.00

1 – 11

Настаўнікі фіз. культуры і спорту

Аб’яднанне па інтарэсах “Псіхалагічная культура

10.00 – 10.45

3 – 7

Грабянёк С. П.

Аб’яднанне па інтарэсах “Дывановая вышыўка

10.45 – 11.30

4 – 6

Міхалюк В. В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол

11.00 – 11.45

8 – 11

Адамовіч В. Ф.

Аб’яднанне па інтарэсах “Лідэр

11.00 – 11.45

5 – 8

Мясаед В. М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя шахматысты

11.00 – 12.45

2 – 7

Асрян К. С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны краявед

15.20 – 17.00

6 – 9

Ксёнжык Ю.В.

Трэнінг “Разам мы сіла”

09.00 – 10.00

7

Асрян К.С.

#ГУЛЬНЯТЭКА

09.00 – 11.00

1 – 11

Мясаед В. М.

Майстар-клас “Свята к нам прыходзіць”

10.00 – 11.00

6 Б

Адамовіч В.Ф.

Квэст-гульня “Будзь першым!”

11.00 – 12.00

5

Міхалюк В.В.

#КІНАЗАЛ

11.00 – 13.00

1 – 11

Сафонава Л.Р.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.