Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!

План работы ў шосты дзень на ІІІ чвэрць 2018/2019 навучальнага года

Дата: 15 сентября 2018 в 10:29, Обновлено 15 января в 13:42
Автор: Скавыш О. В.

План работы ў шосты дзень

ДУА “Пярэжырская сярэдняя школа імя А. Е. Гурыновіча”

на ІІІ чвэрць 2018/ 2019 навучальнага года

Дата

Назва мерапрыемства

Час правядзенння

Удзельнікі

Адказны

12.01

Факультатыўныя заняткі “Гуляем у футбол”

09.30 – 11.05

9, 11 кл

Пархімчык С.Р.

Факультатыўныя заняткі “Баскетбол”

11.10 – 11.55

9 кл

Шынкевіч Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Выпальванне”

09.00 – 10.30

5 – 6 кл

Кіпень Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя майстры”

10.50 – 12.20

7 – 8 кл

Кіпень Д.Д.

Дзень здароўя “Дзень прафілактыкі грыпу і вострых распіраторных вірусных захворванняў”

10.00 – 11.00

11.10 – 12.10

3 – 5

6 – 9 кл

Шынкевіч Д.Д., Пархімчык С.Р.

19.01

Факультатыўныя заняткі “Гуляем у футбол”

09.30 – 11.05

9, 11 кл

Пархімчык С.Р.

Факультатыўныя заняткі “Баскетбол”

11.10 – 11.55

9 кл

Шынкевіч Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Выпальванне”

09.00 – 10.30

5 – 6 кл

Кіпень Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя майстры”

10.50 – 12.20

7 – 8 кл

Кіпень Д.Д.

Віктарына “ У свеце цікаўных”

10.00 – 10.45

1 – 4 кл

Асрян К.С.

Зімовыя забаўляльныя гульні

11.00 – 11.45

5 – 7 кл

Ламакіна Д.А.

Віктарына “Эканоміка і бізнэс”

12.00 – 12.45

8 – 11 кл

Аўсянік Н.А.

26.01

Факультатыўныя заняткі “Гуляем у футбол”

09.30 – 11.05

9, 11 кл

Пархімчык С.Р.

Факультатыўныя заняткі “Баскетбол”

11.10 – 11.55

9 кл

Шынкевіч Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Выпальванне”

09.00 – 10.30

5 – 6 кл

Кіпень Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя майстры”

10.50 – 12.20

7 – 8 кл

Кіпень Д.Д.

Гульня “Па сакрэце ўсяму свету”

10.00 – 12.00

1 – 4 кл

Яноўская Г.В.

Матэматычны квэст

11.00 – 11.45

5 – 7 кл

Новік В.М.

Інтэлектуальная гульня “З родным словам круглы год”

12.00 – 12.45

8 – 11 кл

Гуцу Св.А.

02.02

Факультатыўныя заняткі “Гуляем у футбол”

09.30 – 11.05

9, 11 кл

Пархімчык С.Р.

Факультатыўныя заняткі “Баскетбол”

11.10 – 11.55

9 кл

Шынкевіч Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Выпальванне”

09.00 – 10.30

5 – 6 кл

Кіпень Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя майстры”

10.50 – 12.20

7 – 8 кл

Кіпень Д.Д.

Творчая майстэрня “Паштоўка сваімі рукамі”

10.00 – 10.45

1 – 4 кл

Зубарава Л.У.

Інтэлектуальная гульня “Звёздный час”

11.00 – 11.45

5 – 7 кл

Машлякевіч А.Я.

Квэст  “Сябры Ш. Холмса”

12.00 – 12.45

8 – 11 кл

Паркалава Д.В.

09.02

Факультатыўныя заняткі “Гуляем у футбол”

09.30 – 11.05

9, 11 кл

Пархімчык С.Р.

Факультатыўныя заняткі “Баскетбол”

11.10 – 11.55

9 кл

Шынкевіч Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Выпальванне”

09.00 – 10.30

5 – 6 кл

Кіпень Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя майстры”

10.50 – 12.20

7 – 8 кл

Кіпень Д.Д.

Дзень здароўя “Дзень прафілактыкі інфекцый, якія перадаюцца палавым шляхам”

10.00 – 10.45

6 – 11 кл

Пархімчык С.Р.

Шынкевіч Д.Д.

Забаўляльная праграма для самых маленькіх

10.00 – 10.45

1 – 4 кл

Сыцэвіч К.В.

Забаўляльная гульня “Дзень нараджэння шэрыфа”

11.00 – 11.45

5 – 7 кл

Стральцова А.А.

Інтэрактыўная гульня “Матэматычная вясёлка”

12.00 – 12.45

8 – 11 кл

Новік В.М.

16.02

Факультатыўныя заняткі “Гуляем у футбол”

09.30 – 11.05

9, 11 кл

Пархімчык С.Р.

Факультатыўныя заняткі “Баскетбол”

11.10 – 11.55

9 кл

Шынкевіч Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Выпальванне”

09.00 – 10.30

5 – 6 кл

Кіпень Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя майстры”

10.50 – 12.20

7 – 8 кл

Кіпень Д.Д.

Матэматычная гульня “Крыжыкі і нулікі”

10.00 – 11.00

1 – 4 кл

Мароцкая Л.А.

Гульня “Пазнай мелодыю”

11.00 – 11.45

5 – 7 кл

Малуха Г.А.

Гісторыя моды (прэзентацыя)

12.00 – 12.45

8 – 11 кл

Ламакіна Д. А.

23.02

Факультатыўныя заняткі “Гуляем у футбол”

09.30 – 11.05

9, 11 кл

Пархімчык С.Р.

Факультатыўныя заняткі “Баскетбол”

11.10 – 11.55

9 кл

Шынкевіч Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Выпальванне”

09.00 – 10.30

5 – 6 кл

Кіпень Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя майстры”

10.50 – 12.20

7 – 8 кл

Кіпень Д.Д.

Спартландыя “Багатырскія забавы”

10.00 – 10.45

1 – 4 кл

Данілава Н.В., Нехвядовіч В.А.

Забаўляльная конкурсная праграма “Апошні герой”

11.00 – 11.45

5 – 7 кл

Гуцу Св.А.

Кіберспартыўныя спаборніцтвы

12.00 – 12.45

8 – 11 кл

Піскунова А.В.

02.03

Факультатыўныя заняткі “Гуляем у футбол”

09.30 – 11.05

9, 11 кл

Пархімчык С.Р.

Факультатыўныя заняткі “Баскетбол”

11.10 – 11.55

9 кл

Шынкевіч Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Выпальванне”

09.00 – 10.30

5 – 6 кл

Кіпень Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя майстры”

10.50 – 12.20

7 – 8 кл

Кіпень Д.Д.

Конкурсная праграма “Судырыня”

10.00 – 10.45

1 – 4 кл

Данілава Н.В., Нехвядовіч В.А.

Інтэлектуальная гульня “ Ведай сваю краіну”

11.00 – 11.45

5 – 7 кл

Аўсянік Н.А.

Інтэрактыўная гульня “Хто хоча стаць дзесяцібальнікам?”

12.00 – 12.45

8 – 11 кл

Паркалава Д.В.

09.03

Факультатыўныя заняткі “Гуляем у футбол”

09.30 – 11.05

9, 11 кл

Пархімчык С.Р.

Факультатыўныя заняткі “Баскетбол”

11.10 – 11.55

9 кл

Шынкевіч Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Выпальванне”

09.00 – 10.30

5 – 6 кл

Кіпень Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя майстры”

10.50 – 12.20

7 – 8 кл

Кіпень Д.Д.

Дзень здароўя “Да міжнароднага дня барацьбы з наркотыкамі”

09.30 – 10.20

6 – 11 кл

Шынкевіч Д.Д.

Забаўляльная праграма “Масленка”

11.00 – 13.00

1 – 11 кл

Сыцэвіч К.В.

16.03

Факультатыўныя заняткі “Гуляем у футбол”

09.30 – 11.05

9, 11 кл

Пархімчык С.Р.

Факультатыўныя заняткі “Баскетбол”

11.10 – 11.55

9 кл

Шынкевіч Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Выпальванне”

09.00 – 10.30

5 – 6 кл

Кіпень Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя майстры”

10.50 – 12.20

7 – 8 кл

Кіпень Д.Д.

Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе? Калі?”

10.00 – 10.45

1 – 4 кл

Мароцкая Л.А.

Конкурсная праграма “ А ну-ка, дзяўчаты”

11.00 – 11.45

5 – 7 кл

Стральцова А.А.

Тэатр ценяў

12.00 – 12.45

8 – 11 кл

Малуха Г.А.

23.03

Факультатыўныя заняткі “Гуляем у футбол”

09.30 – 11.05

9, 11 кл

Пархімчык С.Р.

Факультатыўныя заняткі “Баскетбол”

11.10 – 11.55

9 кл

Шынкевіч Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Выпальванне”

09.00 – 10.30

5 – 6 кл

Кіпень Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя майстры”

10.50 – 12.20

7 – 8 кл

Кіпень Д.Д.

Вусны часопіс “Я здароўе берагу, сам сабе дапамагу”

10.00 – 10.45

1 – 4 кл

Зубарава Л.У.

Прававы турнір “Правазнайка”

11.00 – 11.45

5 – 7 кл

Грабянёк С.П.

Займальная хімія

12.00 – 12.45

8 – 11 кл

Кучынскі С.В.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.