Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные

План работы ў шосты дзень на І чвэрць 2019/2020 навучальнага года

Дата: 15 сентября 2018 в 10:29, Обновлено 9 сентября в 13:21
Автор: Скавыш О. В.

План работы ў шосты дзень

ДУА “Пярэжырская сярэдняя школа імя А. Е. Гурыновіча”

на І чвэрць 2019/ 2020 навучальнага года

Дата

Назва мерапрыемства

Час правядзенння

Удзельнікі

Адказны

07.09

Факультатыўныя заняткі “Гуляем у футбол”

09.05 – 10.40

Пархімчык С.Р.

Аб’яднанне па інтарэсах “Непаседы”

10.00 – 10.45

4 – 6 кл

Сыцэвіч К.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Культура і побыт беларусаў”

11.00 – 11.45

5 – 9 кл

Сыцэвіч К.В.

Інтэлектуальна-пазнавальны турнір “Гучы ў вяках, беларускае слова”

11.00 – 12.00

5 – 7 кл

Гуцу Св.А.

Творчая майстэрня “Зробім флікер разам”

12.00 – 13.00

8 – 11 кл

Сыцэвіч К.В.

14.09

Факультатыўныя заняткі “Гуляем у футбол”

09.05 – 10.40

Пархімчык С.Р.

Аб’яднанне па інтарэсах “Непаседы”

10.00 – 10.45

4 – 6 кл

Сыцэвіч К.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Культура і побыт беларусаў”

11.00 – 11.45

5 – 9 кл

Сыцэвіч К.В.

Гульня-падарожжа “Чароўны свет Дзіснэя”

10.30 – 11.30

5 – 7 кл

Паркалава Д.В.

Дзень здароўя, прысвечаны пачатку навучальнага года

11.30 – 12.30

5 – 9 кл

Пархімчык С.Р, класныя кіраўнікі

21.09

Факультатыўныя заняткі “Гуляем у футбол”

09.05 – 10.40

Пархімчык С.Р.

Агульнашкольны кірмаш

10.30 – 13.00

1 – 11 кл

Класныя кіраўнікі

28.09

Факультатыўныя заняткі “Гуляем у футбол”

09.05 – 10.40

Пархімчык С.Р.

Аб’яднанне па інтарэсах “Непаседы”

10.00 – 10.45

4 – 6 кл

Сыцэвіч К.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Культура і побыт беларусаў”

11.00 – 11.45

5 – 9 кл

Сыцэвіч К.В.

Ранішнік “Мы школьнікамі сталі”

09.30 – 10.30

1 – 4 кл

Ігнатовіч Г.М.

Адпачываем разам

11.00 – 12.00

5 – 7 кл

Машлякевіч А.Я.

Інтэлектуальная гульня

12.00 – 13.00

8 – 11 кл

Аўсянік Н.А.

05.10

Факультатыўныя заняткі “Гуляем у футбол”

09.05 – 10.40

Пархімчык С.Р.

Аб’яднанне па інтарэсах “Непаседы”

10.00 – 10.45

4 – 6 кл

Сыцэвіч К.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Культура і побыт беларусаў”

11.00 – 11.45

5 – 9 кл

Сыцэвіч К.В.

Спартыўныя спаборніцтвы “Вялікія гонкі”

09.30 – 10.30

1 – 4 кл

Нехвядовіч В.А.

Квэст “Юныя Калумбы”

11.00 – 12.00

5 – 7 кл

Малуха Г.А.

Інфарматыка для сур’ёзных

12.00 – 13.00

8 – 11 кл

Піскунова А.В.

12.10

Факультатыўныя заняткі “Гуляем у футбол”

09.05 – 10.40

Пархімчык С.Р.

Аб’яднанне па інтарэсах “Непаседы”

10.00 – 10.45

4 – 6 кл

Сыцэвіч К.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Культура і побыт беларусаў”

11.00 – 11.45

5 – 9 кл

Сыцэвіч К.В.

Творчая майстэрня“Для любай матулі сваімі рукамі”

09.30 – 10.30

1 – 4 кл

Мароцкая Л.А.

Выраб святочных паштовак да Дня маці

11.00 – 12.00

5 – 7 кл

Сыцэвіч К.В.

“A Tour of Great Britain”

12.00 – 13.00

8 – 11 кл

Паркалава Д.В.

19.10

Факультатыўныя заняткі “Гуляем у футбол”

09.05 – 10.40

Пархімчык С.Р.

Аб’яднанне па інтарэсах “Непаседы”

10.00 – 10.45

4 – 6 кл

Сыцэвіч К.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Культура і побыт беларусаў”

11.00 – 11.45

5 – 9 кл

Сыцэвіч К.В.

Падарожжа ў свет Ведаў

09.30 – 10.30

1 – 4 кл

Грабянёк С.П.

Гістарычны квэст

11.00 – 12.00

5 – 7 кл

Аўсянік Н.А.

Геаграфічная бітва

12.00 – 13.00

8 – 11 кл

Малуха Г.А.

26.10

Факультатыўныя заняткі “Гуляем у футбол”

09.05 – 10.40

Пархімчык С.Р.

Аб’яднанне па інтарэсах “Непаседы”

10.00 – 10.45

4 – 6 кл

Сыцэвіч К.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Культура і побыт беларусаў”

11.00 – 11.45

5 – 9 кл

Сыцэвіч К.В.

Спартландыя “Вясёлыя старты”

09.30 – 10.30

1 – 4 кл

Зубарава Л.У.

Віктарына “Ці можна быць свабодным без адказнасці”

11.00 – 12.00

5 – 7 кл

Грабянёк С.П.

Турнір эрудытаў “Мяне Беларусь збеларушчвае”

12.00 – 13.00

8 – 11 кл

Гуцу Св.А.

Намеснік дырэктара па ВР                      В.У. Скавыш

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.