Шестой школьный день

Дата: 15 марта 2017 в 11:48, Обновлено 19 января в 10:15
Автор: Скавыш О. В.

Изображение

ЗАПРАШАЕМ У ШОСТЫ ШКОЛЬНЫ ДЗЕНЬ!


20.01.2018

МЕРАПРЫЕМСТВА КЛАС ЧАС АДКАЗНЫ

Факультат. заняткі “Гуляем у футбол”

9

9.30-10.15

Пархімчык С.Р.

Аб’яд. па інтарэсах “Настольны тэніс”

11.20-13.00

Пархімчык С.Р.

Падагульн. факул. курс  па бел. мове

10

8.15-9.55

Гуцу Св. А.

Аб’яд. па інтарэсах “Гуляем у шашкі”

9.00-10.40

Асрян К.С.
Аб’яд. па інтарэсах “Дызайн-студыя” 8.30-10.10 Куляшова Н.П.

Аб’яд. па інтарэсах “Клуб юных інспектараў

дарожнага руху”

10.15-11.55    

Бурдзейка Л.І.

Аб’яд. па інтарэсах “Творчая майстэрня”

12.00-13.40           Вінаградава А.І.

Прававы турнір "Адміністратыўная і крымінальная адказнасць непаўналетніх"

7-11

9.30-10.15 Сацыяльны педагог

Агульнашкольны дзень здароўя

"Дзень снега"

Актыўныя гульні

Спартыўны марафон "Спрытныя і лоўкія"

Спартыўная гульня "Пяць зорак"

1-4

5-7

10.30-11.15

10.00-11.30

10.25-11.10

10.30-11.15

Настаўн. фіз кул., класн. кіраўнікі

Педагог-арганізатар

Выкананнне вырабаў да Дня Таццяны

БРПО,

БРСМ,

валанцёры

09.00-09.45 Педагог-арганізатар
"Майструем разам" 5-7 10.15-11.00 Сарачынскі А.Г.

13.01.2018

МЕРАПРЫЕМСТВА КЛАС ЧАС АДКАЗНЫ

Факультат. заняткі “Гуляем у футбол”

9

9.30-10.15

Пархімчык С.Р.

Аб’яд. па інтарэсах “Настольны тэніс”

10.25-12.05

Пархімчык С.Р.

Аб’яд. па інтарэсах “Гуляем у футбол”

10.15-11.00

Юхнавец А.М.
Факультат. заняткі “Гуляем у футбол”    10-11          

11.10-11.55         

12.05-12.50

Юхнавец А.М.

Падагульн. факул. курс  па бел. мове

10

8.15-9.55

Гуцу Св. А.

Аб’яд. па інтарэсах “Гуляем у шашкі”

9.00-10.40

Асрян К.С.
Аб’яд. па інтарэсах “Дызайн-студыя” 8.30-10.10 Куляшова Н.П.

Аб’яд. па інтарэсах “Клуб юных інспектараў

дарожнага руху”

10.15-11.55

Бурдзейка Л.І.

Аб’яд. па інтарэсах “Творчая майстэрня”

12.00-13.40 Вінаградава А.І.

Кансультацыя "Шляхі фарміравання вучэбнай матывацыі"

Настаўнікі

9.30-10.15 Пед.псіхолаг

Агульнашкольны дзень здароўя

"За здаровы адпачынак"

1-11

Пачатак 

09.30

Настаўн. фіз кул., класн. кіраўнікі

09.12.2017

МЕРАПРЫЕМСТВА КЛАС ЧАС АДКАЗНЫ

Факультат. заняткі “Гуляем у футбол”

9

9.30-10.15

Пархімчык С.Р.

Аб’яд. па інтарэсах “Настольны тэніс”

10.25-12.05

Пархімчык С.Р.

Аб’яд. па інтарэсах “Гуляем у футбол”

10.15-11.00

Юхнавец А.М.
Факультат. заняткі “Гуляем у футбол” 10-11          

11.10-11.55         

12.05-12.50

Юхнавец А.М.

Падагульн. факул. курс  па бел. мове

10

8.15-9.55

Гуцу Св. А.

Аб’яд. па інтарэсах “Гуляем у шашкі”

9.00-10.40

Асрян К.С.
Аб’яд. па інтарэсах “Дызайн-студыя” 8.30-10.10 Куляшова Н.П.

Аб’яд. па інтарэсах “Клуб юных інспектараў

дарожнага руху”

10.15-11.55

Бурдзейка Л.І.

Аб’яд. па інтарэсах “Творчая майстэрня”

12.00-13.40 Вінаградава А.І.

Дыскусія "Першы глыток"

5-7. 9.30-10.15 Сац. педагог
Спартландыя "Спорт гэта будучае" 1-4 09.00-09.45 Нехвядовіч В.А.

Спартыўная эстафета "Разам супраць СНІДУ"

(паміж зборнай камандай настаўнікаў і навучэнцаў)

5-7 10.00-10.45 Настаўнікі фізічнай культуры і спорту

02.12.2017

МЕРАПРЫЕМСТВА КЛАС ЧАС АДКАЗНЫ

Факультат. заняткі “Гуляем у футбол”

9

9.30-10.15

Пархімчык С.Р.

Аб’яд. па інтарэсах “Настольны тэніс”

10.25-12.05

Пархімчык С.Р.

Аб’яд. па інтарэсах “Гуляем у футбол”

10.15-11.00

Юхнавец А.М.
Факультат. заняткі “Гуляем у футбол” 10-11

11.10-11.55

12.05-12.50

Юхнавец А.М.

Падагульн. факул. курс  па бел. мове

10

8.15-9.55

Гуцу Св. А.

Аб’яд. па інтарэсах “Гуляем у шашкі”

9.00-10.40

Асрян К.С.
Аб’яд. па інтарэсах “Дызайн-студыя” 8.30-10.10 Куляшова Н.П.

Аб’яд. па інтарэсах “Клуб юных інспектараў

дарожнага руху”

10.15-11.55

Бурдзейка Л.І.

Аб’яд. па інтарэсах “Творчая майстэрня”

12.00-13.40 Вінаградава А.І.

Кансультацыя "Цярпення бацькам"

Закон. прадст. вучн. 9.30-10.15 Педагог-псіхолаг
Віктарына "Прывітанне казачныя героі" 1-4 11.00-11.45 Жылук С.У.
"Майструем разам" 5-7 10.00-10.45 Сарачынскі А.Г.
Акцыя "Упрыгожым школу разам"

БРСМ,

БРПО,

валанцёры

09.00 Педагог-арганізатар

25.11.2017

МЕРАПРЫЕМСТВА КЛАС ЧАС АДКАЗНЫ

Факультат. заняткі “Гуляем у футбол”

9

9.30-10.15

Пархімчык С.Р.

Аб’яд. па інтарэсах “Настольны тэніс”

10.25-12.05

Пархімчык С.Р.

Аб’яд. па інтарэсах “Гуляем у футбол”

10.15-11.00

Юхнавец А.М.
Факультат. заняткі “Гуляем у футбол” 10-11

11.10-11.55

12.05-12.50

Юхнавец А.М.

Падагульн. факул. курс  па бел. мове

10

08.15-09.55

Гуцу Св.А.

Аб’яд. па інтарэсах “Гуляем у шашкі”

9.00-10.40

Асрян К.С.
Аб’яд. па інтарэсах “Дызайн-студыя” 8.30-10.10 Куляшова Н.П.

Аб’яд. па інтарэсах “Клуб юных інспектараў

дарожнага руху”

10.15-11.55

Бурдзейка Л.І.

Аб’яд. па інтарэсах “Творчая майстэрня”

12.00-13.40 Вінаградава А.І.

Круглы стол “Правільнае харчаванне”

1-4 9.30-10.15 Яноўская Г.В.
Гульня "Залатыя фарбы восені" 1-4 10.30-11.15 Зубарава Л.У.

Ролевая гульня “Прафесіі маіх бацькоў”

5-7 10.00-10.45 Педагог-арганізатар
Гістарычны марафон

8-11

10.30-11.15 Аўсянік Н.А.

18.11.2017

МЕРАПРЫЕМСТВА КЛАС ЧАС АДКАЗНЫ

Факультат. заняткі “Гуляем у футбол”

9

9.30-10.15

Пархімчык С.Р.

Аб’яд. па інтарэсах “Настольны тэніс”

10.25-12.05

Пархімчык С.Р.

Аб’яд. па інтарэсах “Гуляем у футбол”

10.15-11.00

Юхнавец А.М.
Факультат. заняткі “Гуляем у футбол” 10-11

11.10-11.55

12.05-12.50

Юхнавец А.М.

Падагульн. факул. курс  па бел. мове

10

9.00-10.40

Юхнавец А.М.

Аб’яд. па інтарэсах “Гуляем у шашкі”

9.00-10.40

Асрян К.С.
Аб’яд. па інтарэсах “Дызайн-студыя” 8.30-10.10 Куляшова Н.П.

Аб’яд. па інтарэсах “Клуб юных інспектараў

дарожнага руху”

10.15-11.55

Бурдзейка Л.І.

Аб’яд. па інтарэсах “Творчая майстэрня”

12.00-13.40 Вінаградава А.І.

Трэнінгавы занятак "Дабразычлівасць"

1-4 9.30-10.15 Яноўская Г.В.
 Конкурс "Залатая восень" 1-4 10.00-10.45 Данілава Н.В.
Слоўнікавы марафон "Пословицы и поговорки" 5-7 09.30-10.15 Ламакіна Д.А.
Распаўсюджванне інфармацыйных буклетаў

БРСМ,

БРПО,

валанцёры

Педагог-арганізатар

11.11.2017

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ

"МЫ СУПРАЦЬ ШКОДНЫХ ЗВЫЧАК"

Спартландыя "Мы за спорт"  - 1-4 класы

Спартландыя "Шкодным звычкам - НЕ!" -  5-8 класы

Турнір па настольнаму тэнісу  -   8-11 класы

Турнір па шахматах   -    5-9 класы

МЕРАПРЫЕМСТВА КЛАС ЧАС АДКАЗНЫ

Факультат. заняткі “Гуляем у футбол”

9

9.30-10.15

Пархімчык С.Р.

Аб’яд. па інтарэсах “Настольны тэніс”

10.25-12.05

Пархімчык С.Р.

Аб’яд. па інтарэсах “Гуляем у футбол”

10.15-11.00

Юхнавец А.М.
Факультат. заняткі “Гуляем у футбол” 10-11

11.10-11.55

12.05-12.50

Юхнавец А.М.

Падагульн. факул. курс  па бел. мове

10

9.00-10.40

Юхнавец А.М.

Аб’яд. па інтарэсах “Гуляем у шашкі”

9.00-10.40

Асрян К.С.
Аб’яд. па інтарэсах “Дызайн-студыя” 8.30-10.10 Куляшова Н.П.

Аб’яд. па інтарэсах “Клуб юных інспектараў

дарожнага руху”

10.15-11.55

Бурдзейка Л.І.

Аб’яд. па інтарэсах “Творчая майстэрня”

12.00-13.40 Вінаградава А.І.

Занятак-дыспут “Сям’я ў маім жыцці”

7-9 9.30-10.15 Яноўская Г.В.


Графік правядзення кансультацый

настаўнікамі-прадметнікамі ў шосты школьны дзень

 ДУА “Пярэжырская сярэдняя школа імя А.Е. Гурыновіча”

на I І чвэрць 2017/2018 навучальнага года

Назва прадмета, па якім праводзіцца кансультацыя

Час правядзення

Настаўнік

Месца правядзення

1 субота месяца

Беларуская мова

Англійская мова

09.30-11.00

Гуцу С.А.

Рудзеня В.У.

Сурма Ю.В.

Жылук С.У

Кабінет №13

Кабінет №8

Кабінет №7

Кабінет №15

2 субота месяца

Англійская мова

Гісторыя

09.30-11.00

Сазонава Н.У.

Аўсянік Н.А.

Кабінет №26

Кабінет №25

3субота месяца

Руская мова

Хімія

09.30-11.00

Ламакіна Д.А.

Гамза Н.П.

Песенка Т.П.

Кабінет №24

Кабінет №26

Кабінет №21

4субота месяца

Геаграфія

Біялогія

Працоўнае навучанне

09.30-11.00

Малуха А.А.

Вінаградава А.І.

Сарачынскі А.Г.

Кабінет №21

Кабінет №22

Майстэрня

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.